Співачка Йолка названа самою стильною

Среда, Апрель 10th, 2013

співачка Йолка Відома співачка Йолка зараз знаходиться на піку своєї слави! Геніальний російський дизайнер В’ячеслав Зайцев впевнений, що секрет її успіху криється не тільки в хітових композиціях, які Ялинка сама пише, але й в приголомшливій зміні іміджу в останні роки.

Артистка на початку своєї кар’єри була «пацанкою», і ставлення до неї було, теж не серйозне! Однак, в один прекрасний день, Ялинка згадала, що вона жінка, і жінка дуже красива. У її гардеробі все більше стали переважати сукні та підбори.

Зайцев дав єдину пораду співачці, щоб вона намагалася уникати екстравагантних і занадто яскравих речей! А в усьому іншому, В’ячеслав Зайцев просто зачарований красунею Ялинкою, і зараз дуже часто в інтерв’ю говорить: «Чудова, обожнюю Ялинку. Дивний голос, дивний образ у неї, приголомшливий. Я вважаю, вона повинна одягатися суперсучасно. Без екстравагантності особливо, бо екстравагантність їй не підходить, тому що вона дуже стильна жінка, розкішна».

Одним словом, у Ялинки зараз все чудово! І красива, і талановита, і кращою співачкою в Україні стала. Тепер залишається лише чекати новин про щасливе особисте життя, яке співачка тримає в суворій таємниці.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия