Кеті Перрі хоче звабити Роберта Паттінсона

Воскресенье, Апрель 14th, 2013

Кеті Перрі хоче звабити Роберта Паттінсона Крістен Стюарт ризикує позбутися двох близьких їй людей — бойфренда і кращої подруги. Кеті Перрі заявила, що хотіла б зустрічатися з Робертом Паттінсоном.

Після розставання з Джоном Майєром американська співачка Кеті Перрі (Katy Perry) все більше часу проводить у компанії Крістен Стюарт (Kristen Stewart) і Роберта Паттінсона (Robert Pattinson), які нещодавно відновили свої стосунки. Молоді люди стали нерозлучними друзями, проте наміри Кеті Перрі щодо Роберта Паттінсона не просто дружні.

На вечірці в караоке Кеті Перрі заявила, що хотіла б зустрічатися із зіркою саги «Сутінки» і зізналася, що давно поклала око на Роберта Паттінсона. І якщо раптом пара знову розійдеться, вона б з задоволенням зайняла місце Крістен Стюарт. За повідомленнями очевидців, Стюарт була в шоці від заяви подруги і навіть хотіла покинути вечірку.

Але навіть незважаючи на те що Кеті Перрі була визнана самою сексуальною жінкою 2013 року, навряд чи їй вдасться звабити Роберта Паттінсона. Відомо, що після тримісячної розлуки молоді люди знову стали жити разом і, за свідченнями близьких до пари людей, прекрасно ладять між собою.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия