Максим Галкін подарить на день народження Аллі Пугачовій вертоліт

Понедельник, Апрель 15th, 2013

Максим Галкін подарить на день народження Аллі Пугачовій вертоліт 15 квітня Алла Пугачова відсвяткує своє 64-річчя. Чоловік російської поп-діви збирається подарувати їй вертоліт.

Свято Алла Пугачова планує відзначити у підмосковній селі, де Максим Галкін побудував величезний замок у середньовічному стилі. На торжество, згідно багаторічної традиції, запросили найближчих друзів членів знаменитої родини.

Вибір подарунка для дружини, за відомостями ЗМІ, виявився для Максима Галкіна непростим. У неї вже є шикарна колекція раритетних автомобілів, найрозкішніші коштовності, а також слава, гроші і повага мільйонів шанувальників на всьому просторі колишнього Радянського Союзу.

Примітно те, що для вертольота вже готовий злітно-посадковий майданчик поруч з особняком, що говорить про те, що сюрприз Максима Галкіна був тільки для журналістів, а сама Примадонна знала про все заздалегідь.

Варто відзначити, що святкування дня народження Алли Пугачової приймає на російському телебаченні епічні масштаби, що в цілому відповідає розмаху особистості співачки: 15 квітня практично на всіх телеканалах йдуть передачі, присвячені зірці шоу бізнесу.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия