Батько Ліндсей Лохан розповів про її проблеми з наркотиками

Суббота, Август 3rd, 2013

Ліндсей Лохан Голлівудська актриса Ліндсей Лохан останні два місяці перебуває в реабілітаційній клініці. Однак на запитання про те, чи приймає зірка наркотики, Ліндсей категорично заперечувала. Зірка говорила, що іноді перебільшує з алкоголем і деякими таблетками, але до наркотиків ніякого відношення не має.

А от батько актриси Майкл, який знаходиться в контр-відносинах з дочкою повідав, що перший передоз від заборонених препаратів у Ліндсей був ще в 18 років. Тоді дівчина знімалася у фільмі «Поцілунок на удачу». Спробувати наркотики дівчині запропонував хтось зі знімальної компанії. Організм Ліндсей був не підготовлений до такого і в той момент починаючу актрису вдалося дивом врятувати. З тих пір її батько бореться з тим, щоб недолуга дочка назавжди зав’язала із забороненими препаратами.

Днями Майкл зазирнув у клініку до дочки і зізнався, що Ліндсей виглядала дуже гарною і свіжою, набагато краще, ніж за останні 7 років. Це наводить на думку, що Лохан пощастило і вона впоралася з недугою.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия