Чому російські зірки тікають на українське телебачення

Вторник, Август 13th, 2013

Чому російські зірки тікають на українське телебачення Останнім часом на українському телебаченні все більше осіб, добре знайомих російським глядачам. Тепер і Анфіса Чехова вестиме в незалежній ток-шоу «Давай одружимося!» Видання UkraNew.com ддізнавалося, чим колишня союзна республіка так вабить російських зірок.

Анфіса не в перший раз підкорює українських телеглядачів. Два роки тому секс-діва була членом журі кулінарного шоу «МастерШеф», а до цього засвітилася в якості ведучої проекту «Холостяк. Як вийти заміж».

Таких, як Чехова, які працюють і живуть одночасно на дві країни — Росію та Україну, з кожним роком все більше. Навіть брава опозиціонерка Ксенія Собчак кілька років назад не вважала за сором попрацювати в українському «ящику». Трудилася тоді Собчак телевізійною свахою в передачі «Давай одружимося!», в яку саме й пророкують Чехову.

Популярний і не бідуючий в Росії Михайло Галустян вів на Україну телешоу «Розсміши коміка», актриса Наталія Бочкарьова — «Зважені та щасливі», а Юлія Висоцька, кумир російських домогосподарок і ведуча програми «Їмо вдома» на НТВ, знялася в українській версії програми «Пекельна кухня».

Два роки українським телеглядачам муляв очі і головний народний цілитель Росії Геннадій Малахов у програмі «Здоровенькі були». У нього тоді стався конфлікт з «Першим», репутація була підмочена уринотерапією.

— На російському ТБ робити таку передачу я не міг, а на Україні цензури не було, — розповів нам Малахов. — До того ж Київ — місто чудове, жити там одне задоволення. Ціни на одяг і продукти значно нижчі, а якість нічим не гірше.

Для Геннадія Малахова це було не найкращі часи: від російських федеральних каналів пропозицій не надходило. Україна стала для телезнахаря паличкою-виручалочкою.

— Український шоу-бізнес не настільки розвинений і, мабуть, несильно примхливий, — коментує телекритик Юрій Богомолов. — Він підбирає те, що в Росії стає негоже, набридає телеглядачам і продюсерам.

Сам Малахов говорить, що український телеканал запросив разом з ним цілу знімальну групу зі звукорежисерами, операторами… Нестачу кадрів та медійних осіб телекритики називають головною причиною, по якій на українському ТБ шанують російських зірок і платять їм великі гроші. За словами того ж Малахова, гонорари в «Здоровенькі були» несильно відрізнялися від зарплати в «Малахов +». А адже організаторам довелося витратитися і на переїзд, і на житло…

Популярна українська телеведуча Маша Ефросімова не згодна, що український «зомбоящик» відстає від російського настільки, наскільки ми пасемо задніх у американців.

— Попит на російських зірок є, але він невисокий, — впевнена Марія. — Останнім часом запрошують все більше українських зірок, які чогось домоглися в Росії, наприклад Дмитра Шепелєва, або тих, хто сприймається українцями як свій.

Нечувані гонорари російських зірок, за словами Марії, міф. Хоча особам з топ-списку на зразок Максима Галкіна, Пугачової або Кіркорова українські продюсери готові відвалювати очманілі гроші.

— Думаю, є кілька причин, чому росіяни працюють на українському ТБ, — пояснює Юрій Богомолов. — Російський шоу-бізнес поділений на сегменти, ведучим і артистам тісно, проникнути в чужу сферу практично неможливо. А часто буває так, що представник шоу-бізнесу позбавляється покровителя і взагалі вилітає з обойми.

У цьому сенсі Україна для наших «зірок» запасний стілець, на який на час можна присісти і пережити чорні часи. Хоча багатьом вдається всидіти і на двох. Без втрати репутації. Українське ТБ у Росії не дивляться, а значить, нічого не дізнаються.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия