Як запросити дівчину на побачення

Вторник, Август 13th, 2013

Як запросити дівчину на побачення Якраз встановилася гарна тепла погода на вулиці, а значить, саме час вирушити на прогулянку або запросити дівчину на побачення. Ось основні правила, як правильно це зробити.

Крок перший

Спочатку потрібно продумати ідею побачення. Важливо заздалегідь вибрати не менше двох-трьох цікавих місць, куди б можна було запросити дівчину на побачення.
Ви швидше за все не прогадаєте, вибравши класичне місце для побачення: кінотеатр, кафе, ресторан, театр, виставковий центр і т. д.

Крок другий

Вибір часу і безпосереднього місця зустрічі. Від цього кроку, як показує практика, залежить багато чого. Потрібно продумати, в який час дівчина, найімовірніше, могла б бути вільна: у вечірні години або вдень.
Багато хлопців не поспішають запрошувати дівчат на побачення, оскільки побоюються, що це обійдеться їм занадто дорого. Насправді ж вести дівчину на побачення в ресторан або кафе — це далеко не єдиний варіант проведення побачення. Наприклад, дуже цікаво, весело, романтично і, головне, з малим бюджетом можна провести побачення на вулиці. Правда, багато що тут залежить від погоди і вашого настрою.

Крок третій

Власне запрошення. Щоб запросити дівчину на побачення, можна зателефонувати їй, написати SMS або повідомлення в соціальній мережі, сказати їй про побачення при особистій зустрічі. Звичайно, останній варіант є найбільш влучним.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия