Як організувати самостійну подорож елітного рівня за бюджетною ціною?

Понедельник, Март 4th, 2013

Як організувати самостійну подорож елітного рівня за бюджетною ціною? Останнім часом все більше людей воліють самостійно планувати свій відпочинок без участі в цьому процесі посередників у вигляді туристичних агентств.

Сьогодні існує відмінний варіант пошуку найдешевших квитків. Кожна людина, що вирішила самостійно підібрати тур для відпочинку, може скористатися пошуком авіаквитків в інтернеті, який має оперативний вибір найбільш підходящих варіантів з пропозицій декількох сотень авіакомпаній та їх посередників. Найпривабливішим для мандрівників є те, що квитки на літак можуть коштувати навіть дешевше, ніж у самої авіакомпанії, що здійснює переліт. Аналіз наданої авіакомпаніями інформації здійснюється в режимі реального часу, тому людина може всього за пару хвилин дізнатися, на що вона повинна розраховувати при плануванні своїх грошових витрат на подорож.

Підібрати дешеві квитки можна в будь-яку точку світу. Наприклад, якщо потрібні авіаквитки Санкт-Петербург-Дубаї, слід у вікні «Місто вильоту» вказати Санкт-Петербург, а в графі «Місто призначення» вказати Дубаї, при цьому пошуковик може уточнити, що саме в ОАЕ знаходиться необхідне місто. Існують також додаткові переваги для організаторів самостійної подорожі.

Важливим є і те, як будуть задані дати перельоту. Можна ввести конкретну дату і чекати інформацію саме для неї, а можна вказати, що дата може бути гнучкою і отримати розширений діапазон пропозицій. Для того щоб ще більше конкретизувати параметри пошуку, слід вказати, яким класом мандрівник бажає полетіти, першим, бізнес або економ. Виходячи з усього цього, буде видано найцікавіша пропозиція авіаквитків в потрібному напрямку в районі необхідної дати.

Особливо зручні дані сервіси є для тих людей, які можуть дозволити собі запланувати поїздку на будь-яке зручне число, адже тоді кількість пропозицій найдешевших квитків автоматично зростає, з’являється можливість вибору з декількох варіантів. Це може дозволити знизити витрату на переліт ще на кілька відсотків. Оскільки ціни вказуються вже з урахуванням всіх зборів і податків, планування витрат на майбутнє подорож спрощується ще більше. Сервіс не стягує додаткової оплати за проведення резервування квитків та їх виписку.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия