Анастасія Волочкова назвала причину уходу з шоу «Дві зірки»

Воскресенье, Март 17th, 2013

Анастасія ВолочковаРосійська балерина Анастасія Волочкова, яка спробувала себе в ролі співачки, заявила про своє рішення покинути проект «Дві зірки» і пояснила, що стало цьому причиною.

Відомо, що з першого дня стосунки Анастасії Волочкової та її партнера по сцені вокаліста Методіє Бужора не склалися.

В останньому випуску передачі «Дві зірки», в якому дует міг запросити ще одного виконавця для свого номера, Волочкова, звичайно ж, покликала для виступу Миколу Баскова, щоб показати свою байдужість до Бужора.

Коли Микола вийшов на сцену, Волочкова зовсім забула про свого партнера Методіє Бужора і всім виглядом показувала, що він тут зайвий. А після зйомок у передачі вона написала у своєму твіттері, що збирається залишати проект через свого напарника, який абсолютно не підтримує починаючу співачку.

«Дорогий Миколка! Спасибі тобі за підтримку! На відміну від нестиковки з моїм безглуздим партнером. Я щаслива любити тебе! А потім додала: — Подивилися? Я швидше за все піду з проекту. Так як без розуміння та підтримки дуету немає. І ви це бачите», — заявила Волочкова у своєму блозі.

Нагадаємо, що зовсім недавно балерина Анастасія та її хороший друг Микола Басков заявляли про своє весілля, проте урочистості так і не сталося.

Статті по темі:


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия