Умови використання матеріалів Ukranew.Com

Понедельник, Март 4th, 2013

Усі авторські права на матеріали, опубліковані на сервері Ukranew.Com, належить виданню, за винятком особливо обумовлених випадків. Винятки стосуються випадків прямої передруку на Ukranew.Com інформації з інших видань, у відношенні якої Ukranew.Com належить тільки право публікації. Всі такі виключення застережені в тих текстах, яких вони стосуються.

У разі відтворення в інтернеті матеріалів видання Ukranew.Com — необхідна активне гіперпосилання (hyperlink) на веб-сайт Ukranew.Com, ведуча на URL http://ukranew.com/.

З питань передруку матеріалів, розміщених або цитованих на сервері Ukranew.Com, правовласником яких не є Ukranew.Com, слід звертатися безпосередньо до джерел, які вказуються в матеріалах. Те ж відноситься до авторських прав на ілюстративні матеріали, які використовуються на нашому сервері. Якщо в підписі до ілюстрації або в полі ALT ілюстрації вказано ім’я автора фотографії або правовласника, то з питань використання графіки варто звертатися безпосередньо до нього.

Редакція Ukranew.Com не відповідають за зміст матеріалів, анонси яких розміщені на сервері Ukranew.Com у складі блоків обмінних посилань «Новини партнерів» (обмінні мережі novoteka.ru, marketgid.com та ін ). Переходячи по такому посиланню, користувач відкриває веб-сторінки на сторонніх серверах, за вміст яких редакція Ukranew.Com не несе відповідальності.

Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия