Evoplay оновлює ретро-слоти за допомогою Shadow of Luxor Jackpot

Пояс верности

Evoplay оновлює ретро-слоти за допомогою Shadow of Luxor Jackpot

Студія розробки ігор Evoplay з радістю повідомляє про запуск абсолютно нової слот-ігри Shadow of Luxor Jackpot.

Інноваційний запуск слідує за течією річки зі знаменитого східного берега Нілу і переносить гравців у стародавнє місто Луксор, де вони мають відправитися вглиб світу фараонів. Користувачі побачать знайомий та улюблений ними ретро та простий у грі формат фруктових слотів у поєднанні з гарною графікою у єгипетському стилі. До слова, гру вже пропонують найкращі онлайн-казино 2022 року.

Evoplay Shadow of Luxor Jackpot

У грі 3 барабани, порожні символи, Wilds, Scatter та чарівні давньоєгипетські символи. Вражаючі безкоштовні обертання дозволяють гравцям виграти більше 3000 разів більше за свою ставку. Особливою пропозицією в цьому релізі є функція прогресивних джекпотів, яка надає два прогресивні призи з постійним накопиченням – Королівський джекпот та Божественний джекпот. Це перший випадок, коли слот Evoplay містить прогресивні джекпоти, ці унікальні доповнення були благословенні самими богами Єгипту, і гравці можуть виграти 5000 євро!

Розроблений з використанням новітньої технології mobile-first, ігровий автомат бездоганно працює на всіх світових ринках та всіх пристроях.

Evoplay Shadow of Luxor Jackpot

Коментуючи запуск, Іван Кравчук, генеральний директор Evoplay сказав:

"Ми раді запропонувати гравцям наш новітній ігровий автомат Shadow of Luxor Jackpot, який зачарує нашу аудиторію своєю привабливою єгипетською тематикою. Маючи такий широкий асортимент слотів, ми любимо робити кожен з них якомога унікальнішим, надаючи більше інформації про кожну гру. Я дуже радий, що можу запропонувати нашим гравцям вражаючу функцію прогресивного джекпоту, яка забезпечить їм величезні винагороди.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия


817b36388fd708a7e8c8408761ca0115