Іcнують декілька лімітів у ставках в покері

Пояс верности

Ліміти ставок у покері

У іграх покеру існують різні ліміти ставок, під якими розуміються суми, які гравці можуть ставити або піднімати в ході гри. Досить часто в різних іграх покеру використовуються такі форми, як no-limit, pot limit або fixed limit. Що вони означають:

  • No Limit – кожен гравець може поставити або підняти будь-яку суму до повного стеку фішок у свій хід. Мінімальна ставка для підвищення часто така сама, як і великий блайнд.
  • Ліміт банку – гравець у грі може поставити або підняти будь-яку суму до розміру банку. Так що тут банк виступає як ліміт - як випливає з назви.
  • Фіксований ліміт – будь-який гравець у цій грі може зробити кол, ставку або підвищення, але завжди на фіксовану суму. Фіксована сума раунду ставок завжди відома заздалегідь.

Як виграти в покер - поради з покеру для початківців

У нас немає абсолютно залізних порад, як виграти в покер, але ми впевнені, що, дотримуючись кількох порад і рекомендацій, ви обов'язково станете грати в покер краще - або принаймні прибутковіше. Пам'ятайте, що не слід грати надто багато рук покеру, та аналізуйте які стартові руки розігрувати!

Це означає, що ви не повинні робити ставки на кожну руку, оскільки, за розрахунками, за дев'ятиручним столом покеру гравець повинен фолдити приблизно 80-85% рук! Це означає, що на кожні 10 рук потрібно грати лише 1-2 руки. Звичайно, бувають винятки, і якщо карти на руках вимагають цього – дійте! Звичайно, спостерігати за першою рукою, флопом, завжди цікаво, і іноді це може принести свої плоди. У довгостроковій перспективі така тактика просто втратить ваші гроші.

Але що таке гарна рука? Для новачків може бути гарною ідеєю дотримуватися найбільших пар рук від кишенькових дев'яток до кишенькових тузів, і, звичайно, ви також маєте використовувати комбінації AK, AQ і AJ. Однак варто пам'ятати, що коли у вас на руках пара, дві інші карти в колоді або на руках інших гравців допоможуть вам покращити вашу пару до трійки чи четвірки!

Тому спочатку тримайте безпечну руку, поступово ви можете збільшити свій репертуар, наприклад, 10-9 однієї масті або навіть A-3 можуть бути дуже хорошими іграми в деяких випадках. Практикуйте свою гру та відточуйте тактику. Стратегія відіграє велику роль у покері.


Политика - Украина, Россия, Европа

Экономика - Бизнес, Финансы, Банки

Культура - музыка, кино

Спорт - Футбол, Хоккей, Бокс, Волейбол

Общество - Криминал, Юбилеи, Личное, Отдых

Наука и техника - Технологии, Образование

Здоровье - Народная медицина, Здоровое питание

Интервью - Политики, Бизнесмены

Туризм - Европа, Америка, Азия


182411acb013f70ac1df8a7f6be643e7